Bizi Takip Edin

Kaputaş Plajına Nasıl Gidilir?
Kaputaş Plajına Nasıl Gidilir?

Kaputaş Plajına Nasıl Gidilir?

Kaputaş Plajına Nasıl Gidilir?

Kaputaş plajına nasıl gidilir sorusu bu plajı ziyaret etmeyi düşünen kişiler tarafından sıklıkla araştırılan bir konudur. Kaputaş plajına gitmek için çok fazla seçenek ziyaretçilerin tercihine sunulmuştur. Bu tercihler ve açıklamaları yazının devamında verilmiştir.

Dalaman Havalimanı’ndan Plaja Ulaşım

Dalaman Havalimanı’ndan plaja ulaşım son derece basit bir yöntemdir. Plaja ve bölgeye en yakın havalimanı Dalaman Havalimanı’dır. Her ne kadar Kaputaş Plajı ve bölgesi Antalya ili sınırları içinde yer almakta olsa da Dalaman Havalimanı bölgeye ve plaja daha yakın konumadır. Havalimanından araç kiralayarak plaja ve bölgeye ulaşılabilir. Havalimanının şehir içine sefer yapan servisi ile şehir merkezine gidilip Fethiye – Kaş dolmuşlarına binilerek de plaja ve bölgeye gidilebilir. Ayrıca shuttle ya da özel transfer hizmetleri kullanılarak da plaja ve bölgeye ulaşım sağlanabilir.

Antalya Havalimanı’ndan Ulaşım

Antalya Havalimanı’ndan plaja gitmek için Antalya – Fethiye güzergahı üzerinde yolculuk yapan otobüsler tercih edilebilir. Bu yöntem için de havalimanına iniş yapıldıktan sonra ilgili yöntemler ile şehir otogarına gidilmelidir. Otogardan Kaş ilçesine gelip bu ilçeden Kalkan dolmuşlarına binmek de Kaputaş plajına gitmek için ulaşım sağlayan seçeneklerden biridir.

Karayolu ile Kaputaş Plajına Nasıl Gidilir?

Karayolu ile Kaputaş Plajına gitmek için konaklanan yer önemlidir. Fethiye bölgesinde konaklayan kişiler ya da batı tarafından gelen kişiler, Fethiye – Kaş – Kalkan güzergahı üzerinden plaja ve bölgeye ulaşabilirler. Fethiye ve Kalkan otogarları üzerinden de yaz sezonu boyunca plaja ve bölgeye sürekli olarak araçlar hareket etmektedir.

Kaş Yönünden Ulaşım

Kaş yönünden ulaşım sağlamak isteyen kişiler için yaz aylarında daha sık olmak ile birlikte Kalkan ve Fethiye yönünde sürekli olarak araç bulunmaktadır. Bu araçlara binilerek Kaputaş Plajına ve bölgeye gidilebilir.

Tekne Turları

Tekne turları Kaş Limanı’ndan kalkan ve bölgeye giden seferler şeklinde düzenlenebilir. Bu hizmet türü diğer hizmetlere göre biraz daha pahalı olsa da tercih edilebilir seçenekler arasındadır.

Özel Araç ile Kaputaş Plajına Gitmek

Özel araç ile Kaputaş Plajına gitmek isteyen kişiler bulundukları noktaya göre haritadan ilerleyerek hareket edebilirler. Kaputaş plajına gitmek için Fethiye – Kaş güzergahı kullanılır.

 

En güzel villalarımız için linki tıklayarak göz atabilirsiniz.

Hemen Paylaş
Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
BÖCEKSOFT
WhatsApp Destek!
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış