Bizi Takip Edin

Patara Gün Batımı - Villapaketi
Patara Gün Batımı

Patara Gün Batımı

Patara Gün Batımı

Patara gün batımı izleme tatilciler tarafından sıklık ile merak edilen ve araştırılan bir konudur. Patara gün batımı tatile giden kişiler tarafından mutlaka yapılması gereken bir etkinlik türüdür.

Ziyaretçiler tarafından özellikle izlenilmesi ve tanıklık edilmesi önerilen gün batımı etkinliği eşsiz manzaraları da beraberinde getirir. Özellikle doğal manzaraları seven kişilerin mutlaka ve mutlaka gün batımı esnasında bu plajda olmaları gereklidir. Çünkü ortaya çıkan manzara gerçekten eşsiz güzelliktedir.

18 kilometrelik plajın gün batımı ile birlikte eşsiz güzellikleri doğurduğu bilinmektedir. Denizin üzerinden batan güneş, masmavi sular ve eşsiz güzellikteki plaj ile birlikte gün batımı manzarası adeta kartpostallık bir manzaradır. Güneşin batışı anında deniz üzerinde adete bir renk cümbüşü yaşanmaktadır. Özellikle mayıs ayından itibaren gün batımı manzarası eşsiz bir hal almaktadır. Patara’ya ve bölgeye tatile gelen kişilerin mutlaka görmesi gereken manzaralar arasında yer almaktadır.

Patara Gün Batımı Etkinlikleri

Patara gün batımı etkinlikleri oldukça çeşitli ve zengindir. Patara gün batımı ile birlikte oluşan manzara ile romantik bir yemek yenilebilir. Denize girilebilir. Ayrıca fotoğrafçılık ile ilgisi olan kişiler de bu gün batımı esnasında eşsiz güzellikteki manzaranın fotoğraflarını çekerek güzel fotoğraflar elde edebilirler.

Patara Gün Batımı Kum Tepeleri

Patara gün batımı kum tepeleri üzerinden daha da güzel bir manzaraya sahiplik etmektedir. UNESCO tarafından koruma altına alınan bu plaj tamamen kumdur ve kum tepelerinden oluşmuştur. Bu tepeler ile birlikte oldukça güzel manzaralar yakalanabilir. Güneşin batarken oluşturduğu kızıllık masmavi deniz sularının üstüne yansıyarak son derece güzel renklerde manzaralar oluşturur. Bu manzaraları kum tepeleri üzerinden izlemek ve fotoğraflarını çekmek de tatile gelen kişiler için son derece eşsiz bir deneyim olmaktadır.

Patara Antik Kenti Gün Batımı

Patara antik kenti gün batımı eşsiz gün batımı manzarasının antik kent kalıntıları üzerinden izlenebildiği bir diğer seçenektir. Bu sayede birbirinden güzel pozlar ve fotoğraflar çekilerek bu eşsiz manzara ölümsüzleştirilebilir. Patara gün batımı dünya üzerindeki eşsiz manzaralardan biridir ve tatilcilerin ilgisini çeken bir olaydır.

 

Patara'da gün batımını izlemek için kalkandaki villarımızı kiralayabilirsiniz. Kalkan'da ki villalarımızı görmek için tıklayınız. Muhafazar villalarımız için de buradaki linki tıklayabilirsiniz.

 

Hemen Paylaş
ANTİKKENT TURİZM İNŞAAT EMLAK TAŞIMACILIK OTOMOTİV TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
BÖCEKSOFT
WhatsApp Destek!
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış