Bizi Takip Edin

Kalkan’da Gece Hayatı

Kalkan’da gece hayatı Kalkan bölgesinde tatil yapmak isteyen tatilciler tarafından sıklıkla araştırılan bir konudur. Kalkan gece hayatı oldukça hareketli ve her cinsten hobiye yönelik mekanlar bulundurur.

Kalkan’da tatil yapan kişiler gündüz vakitlerini klasik deniz tatili ve turistik geziler ile geçirebilirler. Eşsiz güzellikteki denizi ve yıllarca tarihi medeniyetlere ev sahipliği yapmış olması Kalkan ilçesini her açından kusursuz ve zengin bir bölge olarak kılmaktadır. Gündüzleri deniz ve geziler ile hoş vakit geçirilebileceği gibi akşam ve gece vakitlerinde de ilçe hareketli olmakta ve hayat sürekli olarak devam etmektedir. Size uygun kalkan kiralık villa seçenekleri için tıklayın.

Kalkan ilçesinin gece hayatı son derece aktiftir. Her hobiye ve ilgiye uygun mekanlar bulunmaktadır. İsterseniz aileniz ile güzel ve sakin bir akşam kahvesi içip tatlı yiyebileceğiniz ve eşsiz deniz manzarasının keyfini çıkartabileceğiniz kafeler olsun, isterseniz de eğlenip enerjini atacağınız gece kulüpleri ve barlar olsun her ilgiye ve isteğe göre mekan bulunmaktadır. Bu mekanlar şöyledir:

Shade Lounge and Kitchen

Shade Lounge and Kitchen Kalkan merkezinde bulunan en güzel sokaklardan birinde konumlanmıştır. Kalkan gece hayatımekanlarının içinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Misafirlerine birbirinden güzel kokteyller ve içecekler sunmaktadır. Mutfağı da bulunan bu mekan hem keyifle yenen akşam yemekleri hem de keyifle yudumlanan içkiler için oldukça uygun ve güzel bir mekandır.

Botanik Garden Bar

Botanik Garden Bar adından da anlaşılacağı üzere botanik bir bahçe içinde konumlanmış bir mekandır. Belirli akşamlarda canlı müzik hizmeti de veren bu mekan sayesinde hoş sohbetler ile güzel bir akşam geçirilebilir.

Yacht Point Lounge & Club Bar

Yacht Point Lounge & Club Bar gecelerine eğlence katmak isteyenlerin sıklıkla ziyaret ettiği bir yerdir. 1995 yılından beri hizmet veren bu mekan hem eğlence hizmeti hem de canlı maç yayını hizmeti sunmaktadır.

Moonlight Bar

Moonlight Bar beyaz bir köşkün önünde yer alan ve sokak eğlencelerini masaya taşıyan denize sıfır güzel bir mekandır. Sabah saatlerine kadar hizmet vermekte olan mekan uzun soluklu gece sohbetlerinin değişmez adresi olarak isim edinmiştir. Kalkan gece hayatı mekanları içinde oldukça bilinen ve ziyaretçi alan bir mekandır.

Villalarımız da detaylı bilgi için tıklayınız.

Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
BÖCEKSOFT
WhatsApp Destek!
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış