Bizi Takip Edin

Size Nasıl Güvenebiliriz ?

Sayfamızın en alt kısımda bulunan ETBİS kayıtımız bulunmaktadır. Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan bilgi sistemidir. ETBİS sitesinden QR kodumuzu okutarak firmamıza ait bilgilerimizi ve görebilirsiniz. Bunun dışında Kalkan jandarmayı arayarak firmamızın ismini verip güvenirliliğimizi resmi yerlerden sorgulatabilirsiniz.

 

Villa Kiralama hizmetleriniz de paket içerikleriniz nelerdir ?

Villapaketi ailesi olarak sadece konaklama hizmetimiz bulunmaktadır. Yemek, transfer ve ulaşım hizmetleri bulunmamaktadır.

 

Hangi havalimanına daha yakınsınız ?

Antalya havalimanı 240 km uzaklıktadır. Dalaman havalimanına 125 km uzaklıktadır. Bu doğrultuda Dalaman havalimanından ulaşım sağlamanız daha avantajlı olacaktır.

 

Ulaşım nasıl sağlayabiliriz ?

Dalaman havalimanından shuttle ile gelebilirsiniz. Araç kiralayabilirsiniz. Havaş ile Fethiye otagara inip oradan kalkan otobüslerine binebilirsiniz.

Antalya havalimanından araç kiralayabilirsiniz. Bunun dışında Antalya otagarından Kalkan otobüslerine binebilirsiniz.

 

Rezarvasyon iptal etme durumları nelerdir ?

Mücbir bir sebep (1. Ve 2. Derece Yakın ölümlerde ölüm belgesi ile , sağlık problemleri belgeler ile, kaza veya pandeminden kaynaklı olarak pozitif kovid-19 belgeniz ya da resmi olarak sokağa çıkma yasağı) durumda iptal edebilirsiniz.

 

Minumum kaç gece konaklama ile rezarvasyon yapabiliriz ?

Villa çeşitlerimize göre minumum 3,5 ve 7 gece olarak konaklama sağlayabilirsiniz.

 

Villalara giriş çıkış saatleri nelerdir?

Villalarımıza giriş saati 16.00 çıkış saati ise sabah 10.00 da’dır.

 

Villalarda evcil hayvan kabul ediyor musunuz ?

Villa durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

 

Villalarınızdaki temel eşyalar nelerdir ?

Villarımızda bir evde olması gereken temel eşyalar bulunmaktadır. (Havlu, ütü, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, davlumbaz seti, klima vb.)

 

Yemek ihtiyaçlarımızı nasıl karşılıyoruz ? Dışarıdan yemek temin edebilir miyiz ?

Villaların içerisinde mutfak bulunmaktadır. Gıda alışverişi yaparak mutfak içerisinde yemek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak Kalkan’da bulunan restaurantlardan paket servis ile villalarınıza yemek siparişleri verebilirsiniz.

 

Konaklama ücreti dışında ekstra ücretlendirme var mıdır?

Her villanın kendine ait hasar depozitosu bulunmaktadır. Villanın girişinde nakit bir şekilde ödenir. Villanın çıkışında villa da herhangi bir hasar olmadığı takdirde hasar depozitosu iade edilir.

 

Villalarda temizlik ücretleri var mıdır ? Var olma durumda rezervasyon ücretlerine temizlik ücretleri de dahil midir ?

7 gece altı konaklamalarda villalar için temizlik ücreti alınmaktadır. Villa fiyat tablolularında temizlik ücretleri yansıtılmamaktadır. Rezervasyon sürecinde fiyatlandırma ücreti sisteme dahil edilerek fiyatlandırmaya yansıtılır.

 

Kiraladığım villanın ödemesini nasıl yapabilirim?
Havale ile Ödeme : Tarafınıza iletilen hesap bilgilerimize ön ödeme(%30) yapıldıktan sonra en kısa sürede rezervasyonun teyit edildiğine dair formunuz size iletilir.
Nakit Ödeme : Konaklama bedelinin kalan ödemesi giriş gününde nakit olarak tahsil edilmektedir.


Tek kişinin kimlik bilgileri ile Villa/Apart kiralanabilir mi? Konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgileri gerekli mi?
Maalesef tek kişinin kimlik bilgileri yeterli olmamaktadır. Villalarda konaklayan tüm misafirlerin kimlik bilgilerinin bölge güvenlik birimlerine (Jandarma veya Polis) iletilmesi yasa ile zorunlu hale getirilmiştir .


Villalarda sadece aile konaklama şartı var mıdır?
Villa ve Yazlıklarda hem aile hem arkadaş grubu konaklama kabul edilmektedir. Sadece aile konaklama şartı bulunmamaktadır.


Villalara Evcil Hayvan Kabul ediliyor mu?
Aksi bir bilgi alınmadığı sürece evcil hayvan kabul edilememektedir. 


Villalarda sigara içilebiliyor mu?
Kapalı alanlarda sigara içilememektedir.


Villaya Gelirken Yanımızda Neler Getirmeliyiz ?
Villaların mutfak araç gereçleri tam donanımlı olup sadece blender vb ı ürünler bulunmamaktadır, her kişi için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Özel eşyalarınız dışında belki fotoğraf makineniz ve dizüstü bilgisayarınızı veya iPodunuzu yada plajda kullanmak için plaj havlusu getirebilirsiniz. Bazı villalarımızda plaj havlusu da verilmektedir. Ayrıca bazı binalarımızın mutfak ekipmanları standartların üzerinde daha donanımlı olabilmektedir. Bu durum ev sahibinin insiyatifin de olan bir durumdur.


Minimum Kiralama Süresi Ne Kadardır?
Minimum kiralama süresi genel olarak yüksek sezon ve bayram dönemlerinde 7 gün / 1 hafta şeklindedir. Ancak sezonun düşük dönemlerinde bazı ev sahiplerimiz minimum konaklama sürelerini 5 güne kadar indirebiliyorlar.


Rezervayon Talep formunu doldurdum. Rezervasyonum kesinleşmiş oluyor mu?
Sadece talep formunu doldurmanız villayı kiraladığınız anlamına gelmemektedir.Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için yüzde 35´lik ön kapora bedelini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra bizim tarafımızdan size onay belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur


Villanın yerini nasıl öğrenebilir ve nasıl teslim alabilirim?
Bazı Villalarda şifreli anahtar kutuları vardır, şifre giriş gününden önce misafirlerimize iletilmektedir. Bazılarında ise anahtar giriş gününde görevli tarafından misafirlerimize teslim edilir. Villaların yeri temsilcilerimiz tarafından size detaylı olarak belirtilecektir.


Villalarda bir sorun ile karşılaştığım takdirde ne yapmalıyım?
Rezervasyon yapılış sürecinde yada giriş gününde görevli arkadaşların iletişim bilgileri tarafınıza iletilmektedir. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda yada bir ihtiyacınız olduğu takdirde arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


Bebek yatağı ve bebek sandalyesi temin ediliyor mu?
Giriş öncesi böyle bir talepte bulunduğunuz takdirde ücretsiz yada ücretli(müsaitlik doğrultusunda) olarak bu hizmet sunulmaktadır.

 

ANTİKKENT TURİZM İNŞAAT EMLAK TAŞIMACILIK OTOMOTİV TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
BÖCEKSOFT
WhatsApp Destek!
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Konaklama Tutarı
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış