Bizi Takip Edin

Rezervasyon, Ödeme, İade ve İptal Şartları

Ön ödemenin tamamlandığı tarihten villa, apart girişine 45 gün kalıncaya kadar yapılan rezervasyon iptallerinde; yapılan villa kiralama ön ödeme tutarı (villa sahibine ödeme yapıldığı için) iade edilemez. www.villapaketi.com a yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Bildirilmeyen rezervasyon iptal bildirimleri geçerli olmayacaktır. bilgi@villapaketi.com mail adresi üzerinden yapılan iptal mailleri işleme alınacaktır.

Rezervasyonun iptal olması durumunda www.villapaketi.com yapmış olduğu masraf ve giderlerin giderilmesi amacıyla sözleşmede belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden belirli yüzdelerini alacaktır.

Şöyle ki:

a) Rezervasyon için alınan ön ödene (kapora) iade edilemez.

Müşteri;

b) Rezervasyonlarından önceki 45. güne kadar yapılan iptal işlemlerinde toplam kiralama bedelinin %35’ini,

c) Rezervasyonlarından önceki 35. ve 25. günler arası yapılan iptal işlemlerinde kiralama bedelinin % 50’sini,

d) Rezervasyonlarından önceki 24. ve 16. günler arası yapılan iptal işlemlerinde kiralama bedelinin %75’ini,

e) Rezervasyonlarından önceki 15.gün ile rezervasyon başlangıcı olan günler arası yapılan iptal işlemelerinde ve müşterinin gelmediği durumlarda kiralama bedelinin %100’ünü ödemek zorundadır.

Ücretin iadesi sebebiyle yapılacak olan masraflar iade edilecek bedel içinden kesilir.

(Rezervasyonun iptal edilmesi durumunda villanın çok kısa sürede aynı tarihler arasında tekrar kiraya verilebilmesi mümkün olmadığı için villa sahiplerinin korunması amacıyla bu yönteme başvurulmuştur.)

Rezervasyonun herhangi bir sebeple (Doğal afet, Yangın, Çeşitli Arızalar ve Özel durumlar) Villa Paketi tarafından iptal edilmesi durumunda durum en kısa sürede müşteriye bildirilir. Müşteri portföyümüzde bulunan ve kendisine önerilen eşdeğer villayı kabul etmemesi ve mücbir sebeplere girmeyen durumlarda alınan para müşteriye iade edilir.

Sistemimizde; rezervasyon tarihine 45 gün kala kiralama bedelinin tamamının ödenmesi gerektiği belirtilen villalarda kiralama bedelinin tamamı müşteriden tahsil edilir ve rezervasyon iptali durumlarında hiçbir ücret iade edilmez.

Müşterinin kalan ödemeyi zamanında yapmaması durumunda www.villapaketi.com söz konusu rezervasyonu iptal etme, ödenmiş ücreti iade etmeme, aynı villaya başka rezervasyon alma hakkını saklı tutar. Rezervasyon iptalleri sadece e-posta veya iadeli taahhütlü posta ile yapılabilir. Sözlü iptal mümkün değildir. İptal işlemi yazılar www.villapaketi.com iletişim e-postasına ulaştığı anda geçerlidir.

Rezervasyonun yapılmasından sonra villanın kullanılmamasından www.villapaketi.com sorumlu tutulmaz. Kiralama bedeli villanın kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelecektir.

Gizlilik
Şirket hesabımıza yatırılan Villa / Apart bedelinin ön ödeme miktarı EFT, Havale veya Kredi Kartı ile yapılmaktadır. Kredi Kartı ile yapılan ön ödemeler de, ödeme yapan müşterinin kredi kartı bilgileri 3. bir kişi ile paylaşılmamaktadır. Bu bilgilerin 3. bir kişi veya şirkete satışı yapılmamaktadır. Bütün bilgiler şirketimiz bünyesinde saklı kalmaktadır.

ANTİKKENT TURİZM İNŞAAT EMLAK TAŞIMACILIK OTOMOTİV TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Copyright © 2022 Tüm Hakları Saklıdır.
BÖCEKSOFT
WhatsApp Destek!
Bize Ulaşın
×Müşteri Temsilcileri
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
  • Konaklama Süreniz0 Gün
  • Konaklama Tutarı
  • Elektrik Ücreti0.000 ₺
  • Temizlik Ücreti0.000 ₺
  • Ön Ödeme0.000 ₺
  • Girişte Yapılacak0.000 ₺
  • Toplam0.000 ₺
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış